Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53369 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odzyskanie danych z dysku , Babek 31/10/02 23:16
zna ktoś może jakis program bo padł mi jedne dysk na macierzy raid stripping. Zbadałem programme musze zrobić czyszzenie dysku aby go naprawić, ale wtedy strace wszytkie dane. Da się chociaż część odzyskac z jednej partycji chociaż padł mi podczas robienia speeddiska na 3 partycji ale nawet później do systemu nie chiał wejsc mam teraz drugiego windowsa na zwyklym kanale IDE i po podłaczeniu macierzy nie che do widny XP wejść ? są jakieś programy ( system plików NTFS), przecież firmy jakoś naprawiają?

  1. jak raid to moze byc trudne , yeger 31/10/02 23:43
    ale sprubuj programem Ontrack Data Recovery
    Najbardziej zaawansowany jakiego znam wiec moze sobie on poradzi. Platny program ale na sieci znajdziesz no problemo
    Jak chcesz info to jest na www.ontrack.com

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

    1. dzieki , Babek 1/11/02 23:36
      dziala ale na jednej pratycji systemowej jakoś długo działa. Ale programik super i z raida dało się co nieco odzyskać :) Dzięki.

      a tak na marginiesie psucia dysków zauważyłem dziwną rzecz ze jak na osobnym kablu ide ale na jednym zasilającym ( takim rozdzielonym ) dysk IBM nie chciał sie uruchomic a jak zmieniłem zasilający to poszlo. Wydaje mi sie ze te padnięci adysków IBM 40 GB to głownie chyba przez napięcia. Mma zasilacz niby 300 watt ale nie za dobrej firmy COdegen, juz mi taki jeden się spalił ale był tylko niby 300 watt model 250 coś tam. a system trozske przeciązony

  2. widzisz , mirkrup 1/11/02 00:06
    dlatego te macierze są do d... . Niestety, tyle razy mówiłem, że RAIDa na IDE to można ......... . Jest to tylko zbędny dodatek marketingowy.

  3. jeżeli HPT , JaroMi 1/11/02 12:07
    to na stronce tegoż jest programik do naprawiania stripa... mi raz uratował d(...)

    w tym cała bida, ze go nie za bardzo
    widać...

  4. od razu poproszę o jakiś program , atay 1/11/02 15:59
    do ozdyskiwania danych, kiedyś może się przydać i warto mieć. Chodzi o to, żeby był skuteczny i najlepiej nie zaden trial, ktory pozwala na odzyskanie kilku tylko plików. Byłbym wdzięczny za przesyłkę na skrzynce

    _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL