Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53361 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem ze skanerem Microtek ScanMaker 4800 w Win XP! , Drakor 31/10/02 23:18
W poprzednim tygodniu musiałem przeinstalować system. Niestety po reinstalacji pojawił się pewien bardzo dziwny problem :(
Otóż nie mogę zainstalować w pełni poprawnie oprogramowania dla skanera.
Na początku (już po reinstalacji XP) przystąpiłem do instalacji sterowników i oprogramowania Microtek ScanWizard 5.75. Początkowo wydawało mi się, że wszystko jest w porządku (oprogramowanie zainstalowane, skaner działa), jednak po kilku (dokładnie 3) ponownych uruchomieniach systemu pojawił się problem.
Niejaka aplikacja o nazwie SDII.exe (odpowiadająca za wykrywanie skanera - Microtek Scanner Finder, czy jakoś tak) zaczęła powodować 100-procentowe obciążenie procesora (sprawdziłem to w Menedżerze zadań Windows), przez które nie mogłem nic uruchomić w systemie (Eksplorator Windows miał problemy z załadowaniem się, a jak już mu się to udało, to nie mogłem eksplorować folderu Mój komputer).
Aby móc cokolwiek zrobić w systemie (i napisać tego posta) musiałem wyłączyć SDII.exe (przez co niestety straciłem jakąkolwiek możliwość skorzystania ze skanera).
W związku z tym, co napisałem powyżej, nie wiem co może być przyczyną 100% obciążania procesora przez ww. aplikację. Czy reinstalacja systemu mogła jakoś spowodować ten problem?
Czy ktoś wie, jak można rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL