Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53579 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z neo+ - udostepnianie polaczenia , pachura 31/10/02 23:29
Dzisiaj przyszedl koles z tpsa i wreczyl mi modem do neo+, po kilku potknieciach wreszcie ruszylo na kompie z win98 wiec chcialem udostepnic polaczenie innym kompom w sieci lokalnej. Skorzystalem z programu WinRoute i objawy na pozostalych kompach sa takie:
- dzialaja pingi
- dziala DNS (po wpisaniu ping www.onet.pl ladnie pinguje)
- jesli chce wejsc explorerem na oneta to pokazuje sie jedynie na gornej belce \"onet polski komunikator costam\" ale strona sie nie laduje, tak samo wp.pl interia.pl i wiekszosc stron (ale nie wszystkie - na przyklad www.bmw.com dziala bez problemu - pokazuje sie blyskawicznie)
- ftpem moge sie polaczyc i przegladac katalogi, ale jak chce sciagnac plik to ftep zamiera
- dziala gg

Co to do jasnej moze byc?
Jeszcze kilka byc moze waznych szczegolow:
- komp podlaczony do modemu to P166, 4 giga twardy 128 ramu
- dwie sieciowki - do modemu realtek na PCI, do lokalnej jakas stara na ISA BNC
- pozostale kompy chodza na w98se i w2000 i na obu tych systemach sa te same objawy

A moze ktos wie jak wlaczyc to udostepnianie polaczenia oferowane przez system win98??

dzieki

  1. bylo juz pare razy.. , Holek 31/10/02 23:40
    ale jestem cierpliwy wiec masz;)

    http://www.michal.eggs.pl/ins_ics.php

    "...here I am on The Road again..."

    1. no dzieki , pachura 1/11/02 00:48
      dziala miodzio, nie wiem czemu ten winroute robi takie syfy. na razie mam jakies 2 megabity na neo+, zobaczymy jak dlugo

  2. to w nagrode mozesz mi cos zassac , Holek 1/11/02 00:56
    i poczta na CD wyslac ;)
    ja mam tylko 64 kbps ;)

    "...here I am on The Road again..."

  3. odp , guma 1/11/02 14:56
    Problemem najprawdopodobniej jest wartosc MTU (maximum transmission unit). Takie rzeczy dzieja sie rowniez na sdi jezeli MTU jest inne niz 1500. Na unixach ustawisz to chociazby ifconfigiem pod windowsem nie wiem niestety.

    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL