Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03

 Dzisiaj przeczytano
 49481 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z ustawianiem partycji , Mikhell 2/11/02 23:13
mam dysk twardy 4.3 GB
Musiałem stworzyć na nowo partycje. Jedną stworzyłem, ale drugiej nie potrafię dobrze "ustawić". Próbowałem fdiskiem, ale po każdym utworzeniu jest system "unknown".
Co zrobić, żeby zmienić na fat32?
mam win 98se

spirit crusher

  1. Partiotion magic 7.0 lub jakis inny ... , PaszkfiL 2/11/02 23:20
    do partycjonowania dla mnie THE BEST :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. napisz dokładnie jakie chcesz mieć te partycje... , PrzeM 2/11/02 23:41
    ...to dostaniesz przepis - na razie pytasz zbyt ogólnikowo...

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. po fdisku (tym z dos/win) , resmedia 3/11/02 11:26
    partycja 'unknown' magicznie zamieni się na fat32 po sformatowaniu, ewentualnie na fat16, jeśli nie była włączona obsługa dużych dysków (tzn. pow. 2GB)

    desipere est juris gentium

  4. odp. , Mikhell 3/11/02 12:00
    jest tak:
    jedną partycję mam ok 2.15 GB i na niej zainstalowałem win 98se, a drugiej pratycję też miałem, z tym że nie potrafiłem na niej nic zapisać z powodu tego system unknown.
    Chciałem by druga partycja też miała te 2.15 GB

    Czyli po stworzeniu tej partycji za pomocą fdiska wystarczy ją jeszcze raz sformatować???

    spirit crusher

    1. dokładnie , resmedia 3/11/02 12:11
      fdisk tworzy partycje niesformatowane - bez systemu plików (w przeciwieństwie do np. PMagica)

      desipere est juris gentium

      1. thx , Mikhell 3/11/02 13:53
        zrobiłem jak mówiłeś i udało się.
        Dzięki

        spirit crusher

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL