Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 775 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

instalowanie 98se po xp , johno 3/11/02 21:57
zrobilem jw. i teraz zeby uruchomic boot-menagera windowsa xp mysze edytowac plik boot.ini.
aktualnie wyglada on tak:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\\WINDOWS=\"Microsoft Windows XP Professional\" /fastdetect

jak powinna wygladac linia ktora powinienem dodac, jezeli xp jest na pierwszej partycji, a 98 na drugiej???
dodalem linie:

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\\WINDOWS=\"Microsoft Windows 98 SE\"

ale nie dziala :/

"Zatem nie pytaj komu bije w
dzwon!"

  1. win98... , [yureq] 3/11/02 22:02
    cokolwiek bys nie zrobil musi byc zainstalowany na pierwszej partycji na dysku ;] a reszta systemow za nim ;]

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. To chyba... , Grza 4/11/02 13:13
    mam popsuty komputer bo xp pro mam na C a 98se na E :)

    1. ue ;] , [yureq] 4/11/02 15:10
      moze cos zmienili w SE? Ale jak kiedys porobowalem zainstalowac na innej partycji to mi sie instalator plul, ze nie da rady i musi byc na C: ;]

      Calkiem mozliwe, ze zalezy to od tego czy instalujesz na partycji podstawowej, czy na dysku logicznym, ja probowalem zainstalowac na drugim dysku logicznym w partycji rozszerzonej. ;]

      Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  3. wazne jest... , johno 4/11/02 19:08
    zeby partycja systemowa zaczynala sie (a najlepiej cala znajdowala sie) w obrebie pierwszych 1024 cylindrow.

    "Zatem nie pytaj komu bije w
    dzwon!"

  4. Był taki artykuł o tym... , fatal 4/11/02 21:15
    w chip-ie. Musisz wejść do czystego DOS-a, później pobawić się pogramikiem DEBUG.EXE i pliczkiem I0.SYS. Ale nie wiem, czy to był IO.sys.

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  5. ARCHIWUM!! , guma 4/11/02 23:43
    Bylo pare razy. Sam nawet podeslalem gotowe rozwiazanie. Hint: debug.exe

    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL