Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13891 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak karta graficzna??? , akslow 4/11/02 21:56
Interesuje mnie karta graficzna do komputera robionego pod katem odtwarzania filmow w DiVX DVD, Musi miec idealna jakosc wyjscia TV. Do ok 70-80 zl

  1. Tylko ati , P_M_ 4/11/02 22:03
    I to bardzo stare. Ewentualnie 3dfx voodoo3000. Ale gościu za taką kasiorkę, to cudów nie znajdziesz. 150 to rozumiem. W tej cenie dostaniesz nawet starszego radeona. O nvidiach nie myśl.

  2. troche mało , Zryty_Berecik 4/11/02 22:10
    ale :

    http://www.polbras.com/...i128rp3&sid=1f03ab6e

    1. albo poszukac , Zryty_Berecik 4/11/02 22:12
      na allegro ozywanych Ati rage'ów lub R7000

  3. jak w tej kasie... , Sas 4/11/02 22:11
    to ja proponowałbym włąśnie tnt1 16mb z tv-out np. stb velocity (chyba takie były i dobrze się kręciły, dorównywały tnt2 w 16-bit). Może uda Ci się uchodzidz jakąś prostszą tnt2 z tv-out. Rozumiem wszechobecne uwielbienie dla ati, ale bez przesady... a voodo i jego współpracy z tv nie chce nawet myśleć (mało brakowałoby abym oblał prace dyplomową przez ten szajs {chodzi o tv i pełną podziwu konfiguracje})..

    1. nie , mirkrup 5/11/02 00:14
      porównuj TNT1 do ATI, bo akurat w tym przypadku byle jaka ATI 8MB jest lepsza do oglądania DiVXów.

      1. tak, tak, rozumiem... , Sas 5/11/02 07:53
        a najlepiej taka R7000... :)... tyle..

  4. a co myslicie o... , akslow 4/11/02 22:36
    matroxach kupie za te cene

    1. G 200 tak ale o G 400 zapomnij pne chodza ponad 100 zł , mrowa_82 5/11/02 11:04
      123

      :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL