Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13914 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z Xpkiem :( i to big , PaszkfiL 5/11/02 10:59
ostatnio zainstalowalem sobie windowsa xp i bylem z niego zadowolony ... zainstalowalem sobie Style XP ... fajny programik ... wpadlo mi do glowy zeby sobie zmienic Boot Logon'a na taka fajniusia dupe ... zassalem plik i w readme byl opis co i jak zmienic w boot.ini ... zastosowalem sie do instrukcji i niestety zjebalem :( (sorki za wyrazenie) system mi sie nie chce ladowac ... wypluwa sie ze nie umie znalezc pliku HALL.dll ... sprawdzilem pod dosem i ten plik jest na swoim miejscu ... i teraz glowne pytanie ... czy musze formatowac czy wystraczy jak mu zapodam cedek i wybiore opcje zreperuj ? z gory dzieki za helpa ... dodam tylko ze pierwszy raz mam XP i w ogole nie jestem w temacie co i jak tam dziala ...

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. korzystając , Pinokio 5/11/02 12:09
    z okazji, jeszcze raz będę upierdliwo-monotematyczny: na przyszłość Ghost, przed kraksą, często.

    Przepraszam, że nawet nie staram się pomóc Tobie z tym problemem, ale może ktoś inny z początkujących skorzysta.

  2. zeperuj powinno zadzialac bezproblemowo , rafu 5/11/02 12:46
    j.w

    Ew postaraj sie powrucic do poprzedniegostanu recznie. Zmien to co zmieniles poprzednio pod dosem / awaryjny / tryb polecen

    1. bylo by fajnie jakby mi sie komp uruchamial w awaryjnym lub w czym kolwiek innym... , PaszkfiL 5/11/02 16:23
      bo wypisuje ze nie ma pliku hall.dll lub jest on uszkodzony ... sprawdzilem ten plik jest ... zrobilem scandisk ale nic nie wykryl ... chcialem dac reperuj i tu mi sie wywalil ktora instalacje chce naprawic wiec daje mu 1 (bo tylko ta byla mozliwa) i spoko pyta mnie sie o haslo administractora wiec klepie mu poprostu enter bo nie ustawialem hasla ... a tu kapa wyskakuje mi pozniej f:\windows (bo na f mam xp a na c 98 ktory tez juz nie dziala) wiec sie wqrzylem i robie reinstall :( ale dzieki za helpa ... ps. komp padl z mojej winy bo namieszalem za bardzo :( na przyszlosc bede madrzejszy :( dzieki

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. Ale bez samokrytyki... , john565 5/11/02 14:10
    Ty hyba tego nie zjebałeś, prawdopodobnnie ci się sam windows wytwalił z siebie , tylko ze to byl zbiegg okoliczności. radził bym reinstalke ci zrobic!

    f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL