 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29960 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Virtual PC - jak zainstalować nowy system? , Dexter 6/11/02 07:13 Ten program przechwytuje również cedeka i stację dysków?Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - tak , J@rek 6/11/02 08:36
odpalasz virtualnego kompa wlasnie z CD albo z dyskietki startowejIdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9 - Dzięki, nie wiedziałem, czy ściągać. , Dexter 6/11/02 09:04
123Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!
- kto mi wrzuci PowerStripa ? , atay 6/11/02 09:42
na skrzynkę ? trial odpada :) dlatego nie wiem gdzie szukac jakiegos pod xp_- Atay -_ - poszlo , glewik 6/11/02 16:23
j.w.Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik
- to jeszcze moje pytanko , Magnus 6/11/02 15:19
Jak wygląda obsługa karty graf pod VPC? Jak mialem vmware to bylo trzeba instalowac jakis dodatkowy sterownik na virtualnym kompie z ktorym były różne problemy i brak akceleracji grafiki 3D. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|