Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35

 Dzisiaj przeczytano
 29695 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kilka problemow z plytami ECS , ebeetle 6/11/02 17:12
wiec jest tak.

mam plyte ECS z chipsetem K7VZA i problem jest oto taki:
czesto jak kopiuje duze pliki (kilkaset mb) moj ram (a mam go kilkaset mb) spada do praktycznie zera.

czy mozna temu jakos zapobiec ?

no a drugi problem zwiazany jest z windows 2000 i ta moja nieszczesna plyta glowna.
kiedy podlacze cdrom (teac40) na drugi kanal dma, to cdrom jest widoczny w biosie, ale w windowsie go nie widac.

o co chodzi ?

bitel szmitel

  1. a nie jest to przypadkiem problem z windowsem? , Dhoine 6/11/02 20:34
    Mam ta sama plyte, i podczsa kopiowania RAM mi nie szaleje. CDROM (LG i TEAC) niezaleznie jak jest podpiety - jest widoczny w OSie (i pod 98se i pod XP)

    1. no wlasnie... , ebeetle 11/11/02 20:31
      no wlasnie czego to wina ?
      pod win98 nie pamietam zebym mial takie szalenstwa z pamiecia, a pod xp to juz wogle byly jazdy (jak klikalem np na 600mb avi'ku to ramu zostawalo zero, a dysk rzezil jak oszalaly).
      co do cd, to faktycznie pod 98 i xp nie bylo problemu z cd-romem na drugim kanale.

      bitel szmitel

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL