 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29694 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
No nareszcie Idea sie dogadala z tworcami GG , rafu 6/11/02 17:21 i mozemy wysylac smsy znacznie latwiej !
Brawo, jednak jeszcze komus zalezy na userach ;-)- a idz z gadu , atay 6/11/02 21:21
mam nadzieje, ze niedlugo padnie i zastąpi je tlen._- Atay -_ - nio nie gadaj , yeger 6/11/02 21:29
ja tam wole zeby po prostu gg zaczelo byc stabilne i mialo stabilne serwery wiecej nie potrzebaLudzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
nie niosła tak daleko - zastapi i co? , Holyboy 7/11/02 04:20
i tlen tez bedzie padac - ja mam oba :))
i icq czasem wlaczam... ale to czasemStrength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves.
- tia , yeger 6/11/02 21:25
mam taka wielka nadziejeLudzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
nie niosła tak daleko |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|