Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45720 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

i740-big problem ;) , Adek 7/11/02 11:37
Witam!
Mam z w/w kartą pewien problem (a
właściwie mój sąsiad).Chodzi mianowicie o to, iż żadna z w miarę nowych
gier nie chce na niej wystartować. Objaw jest zawsze ten
sam:intro-jest,menu-jest,start samej gry-powrót do windowsa.Zauważyłem,
iż dotyczy to gier 3D, te spod Dos\'a i 2D (The Sims)chodzą bez
problemu. Zdaję sobie sprawę, że to zabytek, ale sąsiad nie ma zbytnio
kaski, a zagrać w CMR 2 ma wielką ochotę(w read me gry jest wzmianka o bosłdze tej jarty). Wgrałem już ostatnio wydane
stery (2 lata temu!), VIA 4in1, najnowszego DirectX i wciąż nic z tego.
Może Pan coś na to poradzicie

pozdr.
Andrzej

ABIT NF7 (2.0)
Athlon XP 1700@2.1 GHz
G-byte Radeon 9k Pro

  1. jakie ma stery do grafy , remus 7/11/02 12:21
    zobacz na skrzynke wysłałem najbardziej sprawdzone

    1. aha , remus 7/11/02 12:25
      jeśli ma płyte na via(tak wynika z twojego opisu) to moga być problemy, ta karta świetnie chodzi ale chipem bx intela.

    2. Stery jeszcze do mnie nie doszły, , Adek 7/11/02 13:41
      ale i tak wielkie dzięki:)
      Płyta jest na Via apollo pro, czy jakoś tak. Morał z tego jest taki: trzeba zmienić grafikę:))

      ABIT NF7 (2.0)
      Athlon XP 1700@2.1 GHz
      G-byte Radeon 9k Pro

      1. jestem na modemie , remus 8/11/02 13:08
        przerwało połoczenie, zobacz na ftp://ftp.kul.lublin.pl jest tam sporo różnych sterów , biosów itp.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL