Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45745 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zżera mi RAM ?! , synth 7/11/02 16:32
mam 256 a po starcie winXP zostaje mi 66 lub deczko wiecej. zauwazylem ze bardzo duzo "lykaja" wszystkie svchost ...
System jest wolny od wirusow, niema zadnych adaware ...
Sam nie wiem o co biega jeszcze wczoraj zostawalo mi ok 160-180 mb ?!

[Duron1,2Ghz.512Sdram.Gf2Ti]
[K7VZA.SBLive1024.PixelviewTV]
[2x40Gb.CDRW.DVD.Neo+ i ... ;-)]

  1. mam to samo , atay 7/11/02 16:48
    wczoraj jeszcze wszystko ok, a dzisiaj malutenko ... what's wrong ?

    _- Atay -_

  2. Uruchom msconfig , Maners 7/11/02 16:59
    i powywalaj wiekszosc nie potrzebnych rzeczy z autostartu. Mie sie w ten sposob udalo uzyskac ok 125 MB wolnej pamieci (z 256MB - wczesniej mialem tak jak u Ciebie tj 50 - 60MB wolnych)

    1. nie sadze , synth 7/11/02 17:14
      zeby to bylo to. powywalalem juz pozatym czesc rzeczy, jednak ramu nie przybylo.wczoraj te rzeczy byly w systemie a ramu bylo sporo. zauwazylem jednak jedna rzecz. otoz po zoptymalizowaniu pamieci Tweakxp pamieci jest tyle ile powinno byc. zmniejsza sie jednoczesnie "zapotrzebowanie" na pamiec procesow windowsa (najwiecej oddaje svchost) ?! moze to tu jest problem ...

      [Duron1,2Ghz.512Sdram.Gf2Ti]
      [K7VZA.SBLive1024.PixelviewTV]
      [2x40Gb.CDRW.DVD.Neo+ i ... ;-)]

      1. jak svchost to uslugi , yeger 7/11/02 18:30
        bardzo dobry artykol o optymalizacji uslug jest tu:
        http://www.blkviper.com/WinXP/servicecfg.htm

        a troche gorszy tylko po polsku tutaj
        http://www.winxp.com.pl/...ervices_optimiz_pl.html

        Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
        nie niosła tak daleko

        1. uuuuu , mel2 7/11/02 20:49
          niezla ta pierwsza strona -to z drugiej juz dawno uczynilem - ale na tej pierwszej ladniej wyjasnione i wiecej tego - niezly link

          Don't lose your head,
          There can be only one.

          1. niooo , yeger 7/11/02 21:24
            wyjebana jest cala stronka
            mozna sie duuuuuzo dowiedziec

            Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
            nie niosła tak daleko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL