Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » JE Jacaw 12:47
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11

 Dzisiaj przeczytano
 67581 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki program do analizy sieci , ulan 8/11/02 23:43
znacie jakiś fajny program do analizy sieci (nie chodzi mi o hackerskie zapędy). Program potrzeby jest mi do analizy sieci, ruchu w niej, w pracy a sieć liczy ok. 50 kompów. Słyszałem (ba nawet widziałem) fajny polski program anasil (ale mam tylko jego 15 dniowe demo, no i właśnie mineło 15 dni :-((( ).
znacie może jakieś inne, albo jak obejść te 15 dni.

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. anasil polski?... , XTC 8/11/02 23:47
    nie wiedziałem... myślałem, że zza wschodniej granicy...
    za free pod windę to prócz rozwiązań w 2k chyba i w XP na pewno (było o tym - w archiwum PKort coś kiedyś pokazywał) gdzie jest funkcja analizatora sieci niejako "standardowo" do instalacji - to pod 9x polecam pakiet "WindowsPacketCapture" - zestaw sterowników do przechwytywania pakietów... a do tego graficzną nakładkę korzystającą z WinPCap (tak się nazywa to wspomniane wyżej) - nakładka to Analyser ... do ściągnięcia z mojej strony chyba - choć nie wiem bo interia miała swego czasu z tym kłopoty...
    http://xtcnow.w.interia.pl

    Linux

    1. Siec w mojej pracy jest , ulan 9/11/02 00:15
      mieszana tzn. część to win98, win95, win2000, winnt4 oraz winxp (tych ma niedługo przybyc bo trwa przetarg na 35 kompów z tym systemem). Więc prawdziwa wybuchowa mieszanka (a śa nawet kompy z dos-em i win 3.11, ale te nie są podpięte do tej sieci - chodzą w innej[jako terminale ibm as-400].
      A anasil to produkt polskiej firmy z katowic lub krakowa zob. http://www.anasil.net/...dex.php?menu=4&text=5 .
      Fajny program, ale strasznie sie cenią i wątpie aby moja firma (budżetówka, urząd centralny, ale malutki i biedniutki) to kupiła :-((((( a tak by sie przydał.

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL