Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68102 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacz ATX, czyli jak robi się ludzi w balona , Świstak 9/11/02 01:17
Przed chwilą otworzyłem zasilacz opatrzony logiem jednej z polskich hurtowni sprzętu. Celowo nie podam nazwy, bo nie chcę im robić obciachu. Zasilacz był opatrzony naklejką informującą o tym, że ma 235W. Byłem pewny, że to całkowity noname, ale znalazłem nazwę producenta i model nadrukowany na płytce. Był to Moretec MPS-8831. Co ciekawe zasilacze tej firmy znajdują sie na liście rekomendowanych przez AMD. Chwilka szukania w googlu i na stronie producenta
znalazłem informację, że jego moc wynosi 150W !!!

http://www.moretec.com.tw/...cts-e/products-4.html

Szkoda, że mu nie nakleili 300W. Teraz już wiem czemu tak na nim siadały napięcia. W sumie to jak na zasilacz 150W to super się trzymał. Bez problemu pociągnął Durona 1200, 256MB DDR, dysk 40GB, DVD, nagrywarę 40x i GF2MX. Teraz mam 300W Feel i jest tylko trochę lepszy. Ciekaw jestem ile ten Feel ma naprawdę mocy. Jak widać na każdym kroku firmy robią klienta w balona.

  1. szubrawców , Zryty_Berecik 9/11/02 07:38
    na sfiecie nie brak
    nie wie ze "to ludzka rzecz okradac"

    jak kupowałem peirwszego kompa i nie mieli Abita BH6 ale za to mieli Lucky Stara i mowili ze ot to samo tylko sie firmą ..rożni

    a co ja miałm zrobić jak miałem wypisane na kartce co mam kupić bo mi to kumpel podyktował?
    zamiast sbavw64 był creativ ensoniq audio pci ES1371 oile mnie pamiec nie myli
    nie wspomne już o niezapomnianym CD Romie CYBER DRIVE !!! ( total szrot )

  2. aa cd roma , Zryty_Berecik 9/11/02 07:42
    miał napisane 32x max a jak rozwijał 15 to juz był jego szczyt mozliwości :)

    dobrze chociać ze dostałem wtesy celka 300 ktory łaził na 450 :)

  3. jestem pod wrazeniem , ze uciagnal , NimnuL-Redakcja 9/11/02 16:29
    tyle sprzetu .. moj noname 250W (sprzet jak pod xwka) i widac, ze ledwo ciagnie - grzeje sie jak cholera i napiecia takie nierowne daje ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL