Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31

 Dzisiaj przeczytano
 81767 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z IE 6.0 PL , waski 10/11/02 15:43
Od jakiegos czasu mój IE nie chce otwierac stron "w nowym oknie". Obojetnie, czy klikne prawym i wybiore "Otworz w nowym oknie", czy klikne link z shiftem to pojawia sie nowe okno i nic sie nie dzieje. Stronki sie w nim nie otwieraja (nie tylko TPC). Dopiero jak dam stop i klikne w pole adresu, potwierdzajac enterm stronka sie otworzy. Co z tego, jak otworzonych w ten sposob stron nie moge przegladac w trybie offline (mam modem).
Zeby cokolwiek przegladac musialbym nonstop kopiowac adres do schowka i wklejac go w nowym oknie, co na dluzsza mete nie zdaje egzaminu.
Czy ktos mial podobny problem? Nic nie zmienialem w ustawieniach, wczesniej wszystko dzialalo jak trzeba. System to Win98SE PL. Wiem, ze ponowna instalacja (mam obraz w ghoscie) pewnie pomoze, ale nie chce mi sie instalowac potem tych wszystkich programow i gier...
Z gory dzieki za pomoc

SNAFU
Situation Normal, All Fucked Up

  1. nie wiem dlaczego , atay 10/11/02 16:15
    ale polecam Operę (świetna !) lub MyIE (tez wypas :))
    Nie męcz się z IE :)

    _- Atay -_

    1. u kuzyna nie dzialal wogole... , H@dson 10/11/02 22:40
      przyszedlem wlaczylem start->uruchom wpisalem msconfig i odznaczylem mase wlaczajacych sie programow (trzeba wiedziec ktore sa potrzebne a ktore nie). Komp dostal 300% speedup i Explorer zaczol dzialac.

  2. Mam ten sam problem... , Paweł27 11/11/02 00:06
    Już zadawałem pytanie na boardzie ale nikt nie mógł na nie odpowiedzieć. Pewnie po reinstalacji by przeszło bo wcześniej było OK, ale teraz mi już na tym zupełnie nie zależy ponieważ ściągłem polską wersję Opery i mam święty spokój. Jak ktoś podziała na Operze przez parę dni to stwierdzi że IE to totalna kicha. Podstawowe plusy to jedna opera otwarta a w niej kilka stron naraz lub zintegrowanie programu pocztowego i na bieżąco nowe maile bez potrzeby uruchamiania np. outlocka. Poza tym zmiany skórek, idealnie działająca historia. Za dwa tygodnie odrobię się z robotą i będę mógł przeinstalować Windę na nową i świeżą ale już nie mam zamiaru kożystać z IE. Przekonasz się jak zobaczysz. zaglądnij tutaj: http://strony.wp.pl/wp/operapl/opera.html

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL