Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » KHot 16:42
 » Dexter 16:36
 » Star-Ga-T 16:35
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » AdiQ 15:16

 Dzisiaj przeczytano
 88504 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win xp - jak wylaczyc sprawdzanie wersji jakiejs biblioteki , mel2 11/11/02 12:00
mam win xp pro corp eng +sp1 i podmienilem sobie uxtheme.dll - coby style stosowac wlasne - no i tera ta walona winda od czasu do czasu wyjezdza z tekstem ze chce zmienic na swoja wersje - a pyta tak dlatego bo wywalilem jej zapasowa kopie tego pliku - i tera mam od czasu do czasu pytanko coby wsadzic plytkie winxp lub czy chce zostawic ta wersje ktora mam - no i nie byloby zle gdyby sie raz zapytala - ale pyta sie dosyc czesto :(
jak zrobic coby sobie odpuscila to sprawdzanie i pozostawila w swietym spokoju ten biedny pliczek?

Don't lose your head,
There can be only one.

  1. mi sie pyta tylko raz , [yureq] 11/11/02 12:26
    tzn. w momencie podmiany plikow, nigdy wiecej o tym nie przypomina, chyba, ze znow podmienie ten plik =] - system taki jak u ciebie.

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    1. no wlasnie - dziwne strasznie , mel2 11/11/02 12:29
      na windzie z poprzednim kompem (patrycja byla na facie) nie dzialo sie tak - a tera jak jest na ntfs'ie niestety czasem marudzi - a troche to wydluza czas wystartowania systemu - a po jakims zwisie czy zbyt duzym podkreceniu czy to proca czy pamieci jest 100% pewnosci ze sie zapyta o to :(

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. no ja tez smigam na NTFS , [yureq] 11/11/02 12:35
        moze sprooboj jakiegos tweakera do XP i tam powinna byc opcja Windows File Protection, ktora bys musial odznaczyc. Nie polece ci jakiegos konkretnego, bo ja sie sparzylem na TweakXP(komp mi chodzil dramatycznie wolniej po ustawieniu opcji przyspieszajacych ;]) ale moze jeszcze sprooboj PowerToysXP

        Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL