Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97755 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak zainstalować windowsa 98 jako drugi system , Ralfi 11/11/02 16:51
mam problem z instalacją windowsa 98 na drugiej (pustej )partycii.Na aktywnej partycii jest zainstalowany milenium i podczas pruby zainstalowania 98 pojawia się plansza informująca o tym że na kompie jest zainstalowany system nowszy od tego który prubuje zainstalować i instalator nie może go zaktualizować.
Ale ja niechce aktualizować systemu tylko chcę mieć drugi system na drugiej partycii.
Jeśli ktoś miał by jakieś sugestie to z góry dięki.
Pozdrawiam.

  1. No i słusznie Ci wypisuje. , bor@s 11/11/02 17:26
    Prawdopodobnie chcesz go instalnąć na partycji extended a to nie przejdzie. Musisz pod Partition Magiciem utworzyć nową partycję fat32 typu "primary". Partycję z wME ukrywasz. Nowo utworzoną uaktywniasz, instalujesz na niej w98 a pod nim instalujesz BootMagica do wyboru systemów i wszystko gra. O czymś zapomniałem? No tak: musisz zrobić tak, aby obie partycje (z wME i w98) miały początek w granicy przed 1024 cylindrem i tyle...

    1. Dokładnie tak, tylko jednego nie rozumiem, , sebtar 11/11/02 18:03
      po co komu równocześnie Koza i 98? ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Racja dziwne połączenie. , bor@s 11/11/02 20:41
        Lepiej połączyć w98 i wXP albo w2k ale w to już nie wnikam :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL