Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101870 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PhpBB - help bo po 3 dniach meczarni mam juz dosc , ShadowNET 11/11/02 22:21
Jak w temacie...
Psycha mi siada powoli...
Moj problem polega na tym(dotyczy wersji 2.0.3), ze zaraz po instalacji forum przestaje dzialac.. (do instalki mozna uzyskac dostep nawet z kosmosu ale zaraz po jej zakonczeniu forum uruchamia sie tylko przez localhost - localhost/forum nic innego)
Serwer stoi na moim domowym kompie i wchodzi tylko przez localhost (localhost/forum a IP/forum poporostu pokazuje jakby tam nic nie bylo - strona nie istnieje) probowalem instalcji na IE i mOzilli, na pierwszym nie dzialalo ani razu a na drugim dziala czasami ale tylko chwile i znowu sie wszytko sypie.. raz udalo mi sie uruchomic na dluzej poczym kiedy w eufroii konfigurowalem znowu wysiadlo (wtedy wlasnie klawiatura bardzo ucierpiala:P)..
ja juz poprostu nie moge.. sprawdzalem w faku i na ich forum, ale nic nie znalazlem ;( wiem ,wiem powinienem wlasnie tam postowac ale jak pomysle ze mam kleic jeszcze po angolu to juz wogole.. plz help

  1. Zobacz na PCLAB.pl , Stathis 11/11/02 22:39
    Tam ci powinni pomoc udzielić - onie się znają na rzeczy :)!!

    >>..<<

    1. Tam zajrzyj , yanix 12/11/02 16:44
      http://forum.phpnuke.org.pl/index.php

      Będzie, będzie...

  2. Shit , yanix 12/11/02 16:44
    nie trafiłem, tu miało być ;)

    Będzie, będzie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL