Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34213 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Praca magisterska-programowanie www-jaki temat ?? , Kaiser 14/11/02 18:56
Na jutro musze sobie wymyślić jakiś temat pracy magisterskiej z zakresu programowania www.Ma ktoś może jakieś pomysły?
Tamat musi byc dosc konkretnie sprecyzowany , a mi jakos nic do głowy nie przychodzi...

  1. np. , carlosA 14/11/02 19:50
    "Php - najpopularniejszy interpretator server -side"
    "Techniki server-side na przykładzie php (i lub) cgi (perla)"
    "Języki skryptowe w programowaniu www"
    "IIS (albo) Apache jak przykład serwera www"

    nie wiem w sumie jak bardzo sprecyzowany ma być temat, podaj więcej szczegółów. (bo faktem jest że na powyższe można napisać książkę ;) )
    Pozdrawiam.

    #whatever

    1. a wiec... , Kaiser 14/11/02 20:00
      chodzi o to ze to musi byc cos konkretnego np "interaktywny system wyboru prac dyplomowych w technologii jakiejś tam " , i musze zaproponowac 3 takie tematy

      1. no to machnij system portalowy , Star-Ga-Te 14/11/02 20:10
        a'la phpNuke. IMO bardzo przyzwoity temat.

        --
        Informatyka jest nauką doświadczalną.
        Dzięki AI jeszcze bardziej.

        1. byłeś szybszy ... , carlosA 14/11/02 20:33
          nie zauważyłem wpisu ;)))

          #whatever

  2. a więc... , carlosA 14/11/02 20:31
    "System interakcji przy użyciu technologii flash z wykorzystaniem action scripts"
    "Wykorzystanie phpnuke w budowie systemu portalowego" (wdzięczny temat, dużo dokumentacji ale mam wątpliwości.
    "Ujednolicenie wyglądu stron www na wielu platformach poprzez zastosoqanie techniki css"
    "Wykorzystanie lingua-bota w systemie budowy interakcji z użytkownikiem" (to trzeba jakoś inaczej sformułować)

    Te przykłady nie są najbardziej trafione, ale może na coś Cię naprowadzą.
    Pozdrawiam.

    #whatever

  3. thx za pomoc , Kaiser 15/11/02 07:32
    coś z tego skleciłem :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL