Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7501 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mafia - misja z cygarami , Kool@ 14/11/02 20:29
Dotarlem do misji w ktorej mam ukrasc transport cygar z portu. Przejalem ciezarowke i dokumenty od kierowcy - wyciolem wszystkich gosci w miejscu do ktorego jechala ciezarowka - podjechalem do portu facet przy bramie chce jakis dokumentow... no i d*** blada.
Co mam zrobic w tej misji?? Niby mam te dokumenty ktore zabralem kierowcy ale nie moge ich uzyc przy wjezdzie do portu.

...

  1. Gdzie zaladujesz te cygara , Yatanza 14/11/02 20:46
    jak masz pelna pake tych, z ktorymi przejales ciezarowke...?

  2. Musisz przywalic kierowcy , Fox 14/11/02 21:27
    z pały :) żeby wypadły mu te dokumenty :)

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. dwie mozliwosci , bajbusek 14/11/02 21:56
      zabic frajera albo postrzelac w nogi - w jednym i drugim wypadku upusci swistek, ktory umozliwi dostanie sie do portu...

      1. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , bajbusek 14/11/02 21:59
        wiem o co chodzi - kolego !!!

        A czy gwizdles pelna ciezarowka czy poczekales jak ja rozladuja ??? KHE KHE ;)) - inglisza trza sie pouczyc - zrobilem to samo co Ty - zarabalem ciezarowke z transportem - a gosc przy wjezdzie mowi - koles, dopiero co zabrales ten transport - na cholere go przywozisz z powrotem ???

        Poczekaj az kmiotek zawiezie transport - rozladuja go w magazynie i jak bedzie wracal - po nozkach !! Tylko pusta ciezarowka zostanie wpuszczona do portu !

        1. Taaa... , Yatanza 14/11/02 22:17
          za te cygara rozladowane w magazynie Salieri obetnie Ci jaja i wlozy zamiast oczu. Ja ten transport grzecznie rozladowalem w garazu za barem.

          1. ??? , bajbusek 15/11/02 12:21
            ciekawe bo ja pozwolilem im rozladowac i slowa nie powiedzial - tym bardziej, ze wiesz jakie to byly "cygara" ;))

            1. No... , Yatanza 15/11/02 16:46
              i jak skonczyles? oplacalo sie? mowie Ci - z szefem nie zadzieraj.

              1. normalnie !!! , bajbusek 20/11/02 12:56
                nie przypominam sobie aby sie czepial ! - tam nie ma cygar tylko diamenty - i dlatego sie nie czepil ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL