Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 40954 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Po ile widzieliscie u Was Canona PowerShot A 40 ? , Doczu 15/11/02 19:59
Ciekaw jestem jakie róznice w cenach są w kraju i za granicą, bo przyznam, że poważnie przymierzam się do tego aparatu.
Ciekaw jestem czy u nas w kraju jest dużo drożej niż np. w Niemczech.
Jeśli znacie jakieś sprawdzone i tanie sklepy za granicą to też poprosze o info.
Dziex z góry za info.
pozdr.

  1. 250 baksow na , bajbusek 15/11/02 20:11
    www.ritzcamera.com

    qpowalem w Chicago w tej sieci sklepow Canona A10 za 169$ ;))

    1. No taaaa , Doczu 16/11/02 17:48
      Ale wiesz - ja w Chicago nie mieszkam, a w Katowicach nie widziałem sklepu tej sieci :-( A szkoda, bo w sumie tanio by wyszło)
      Przede wszystkim dzieki za odpowiedzi.
      Dhoine - gdzie ten sklep?
      Fizban - dzieki za polecenie, ale mam już upatrzony model i wole nie zmieniac preferencji?
      Pozdrawiam

      1. pchnalem info na priva , Dhoine 16/11/02 19:13
        jakby nie doszlo, to daj znac.

        1. Ok. Doszło , Doczu 16/11/02 23:21
          Dzieki za wyczerpujące info.
          Pozdrawiam.

      2. bede w przyszlym roku , bajbusek 20/11/02 12:55
        gdzies w marcu w San Francisco (albo New York) to zbiore zamowienia na cyfrowki ;))

  2. ja kupilem w Katowicach , Dhoine 15/11/02 20:19
    jakis miesiac temu za 146x PLN (nie pamietam x).

  3. powershota ok ale szczerze polecam Ci Olympusa C-220 , Fizban 16/11/02 11:38
    kupilem go kilka dni temu za 800 zl na alegro i jestem b.zadowolony .....jakosc rewelacyjna jak za ta cene

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL