Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 40788 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WinXP+Chronione pliki , pTAq 16/11/02 00:59
Witam
Jak uzyskać dostęp do "plikow prywatnych" innego uzytkownika w systemie WinXP? Byl instalowany na nowo windows i teraz niemozna dostac sie do do tych plikow. Wie ktoś jak wyłączyc funkcje "uczyn ten folder prywatnym" nie bedac userem ktory zalozyl to ograniczenie?

best regards, pTAq

  1. Sprobuj jako , copec 16/11/02 01:13
    administrator kompa

    Zmień swój podpis na Boardzie !!!

  2. ;-) , copec 16/11/02 01:16
    z reszta napisz wiecej o uzytkownikach i kto jakie ma uprawnienia

    Zmień swój podpis na Boardzie !!!

    1. oczywiscie , pTAq 16/11/02 10:03
      probowalem jako admini, niestety dostep takze jest zablokowany, uzytkownik ktory zablokowal dostep mial take uprawnienia administratora.
      Co do funkcji dziedziczenia...
      juz wczesniej z tylm kombinowalem ale niestety dalo sie tylko wejsc do folderu uzytkownika, ale juz glebiej sie nieda.

      best regards, pTAq

  3. jako administrator , atay 16/11/02 08:01
    spróbuj zrestartować (dodać grupę "Wszyscy") dla tych katalogów (i podklatalogów - ta opcja jest trochę głębiej). Kiedyś to robiłem, teraz nie mam NTFS-a i nie pamiętam, ale chyba nazywało się "Dziedzicz ...", pobaw się trochę i znajdziesz, pozdrawiam :)

    _- Atay -_

  4. nie wiem czy dobrze rozumiem.. , Maverick 16/11/02 12:58
    ale po co Ci dostęp do nie_swoich plików prywatnych?

    aha.. no chyba, że współdzielisz je z kimś to wtedy przepraszam :)

    1. ja odpowiem , atay 17/11/02 01:08
      bo tez mialem taki problem. Przeinstalowałem system i wpisałem innego użytkownika, system był na NTFS. Po zainstalowaniu bez przejęcia folderu nie dostaniesz się do "Doc and Sett/User" mimo ze to Twoj stary katalog, wiec nie sa to czyjes prywatne rzeczy ... pozdrowka :)

      _- Atay -_

      1. to już jasne :) , Maverick 17/11/02 03:36
        chociaż pTaq napisał wyraźnie o innym użytkowniku dlatego spytałem. jakoś nie lubię gd ktoś komuś grzebie po ukrytych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL