Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52748 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT - wlasnie wrocilem z the ring , Batie 17/11/02 00:25
Najlepszy film jaki widzialem sory ze pisze o tym ale mysle caly czas o tym filmie. Takiego wrazenia nie wywarl na mnie zaden film tego typu. Kto nie widzial niech leci czym predzej do kina.
Prosze o komentarze osob co widzialy ten film.

Dla mnie mistrzostwo swiata.



Mistrzostwo swiata

  1. pytanie: japonski czy amerykanski? , McKania 17/11/02 00:33
    wogole to polecam lekture wczorajszej [chyba] wyborczej na ten temat [co to amerykanie nie zrobia, zeby amerykanie ogladali tylko amerykanskie filmy]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. no ja też wszedłem do domu ... , Nero 17/11/02 00:38
    wypas film - pod koniec jak sie wszystko dobrze skonczylo to myslalem ze to juz koniec filmu, a jednak ...

    GG:344842

    1. no dzięki. trzeba było jeszcze , Maverick 17/11/02 01:40
      opowiedzieć cały film.. kto jest czyim synem, za co ona go rzuciła... itd.

      po co piszesz co było na końcu?

  3. a skad jestes? , Nero 17/11/02 00:39
    Ja byłem w silverze w Łodzi.

    GG:344842

  4. no, dla mnie amerykanska wersja... , Deus ex machine 17/11/02 03:07
    rzalem jak dziki kon, zeby to bylo straszne, ehhh, a koniec myslalem, ze splyne. Pointa mnie rozwalila, smiesznoscia .-)

    Amerykanski kicha jak 150, Japonski chyba z netu sciagne, bo sie boje, ze moze byc podobnie.

    Takie moje zdanie.

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL