Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52673 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki Coolerek ? , Mademan 17/11/02 00:59
Prosze o pomoc w wyborze coolerka PIV Zastanawiam się nad :
1.Cooler Master IHC-L71 Fujiyama 209zł
2.Zalman CNP 6500B-Cu 239zł
3.Volcano 7+ 149zł
Potrzebuje go do podkręcania i ma być wmiare cichy, bo BOX-owy cooler pada już przy malutkim podkręcaniu :(
Abit BD7II, PIV 1.8GHz Northwood, GF4Ti4200 POZDRAWIAM

  1. na tej płycie mam , deadly 17/11/02 04:32
    założonego Dragon Orba for P4 od Thermaltake http://www.thermaltake.com/.../orbs/dragon478s.htm z takim małym czyms do regulowania predkości i dałem za to całe 140PLN. No i sprawuje sie dobrze na najnizszych obrotach, a na najwyższych jest 2 stopnie mniej.
    a z listy ktora podales to chyba pozycja 3.
    nara

    lubię robić nic

  2. Jak ma być wydajny i cichy, to takich , sebtar 17/11/02 12:36
    coolerów nie ma. Volcano 7+ jest wydajny ale na pewno nie cichy, patrząc na oko to ten Coolermaster też chyba do cichych nie należy, a Zalman pewnie jest i cichy ale nie bedzie zbyt wydajny. Tylko watercooler Ci został :)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. a to ciekawostka... , Star-Ga-Te 17/11/02 12:42
    u mnie od tygodnia 1.8A box biega na fsb139 stabilnie 100%,
    wcześniech chodził na 133.
    Fakt, że grzeje się trochę, ale JEST stabilny.
    Spróbuj pokombinować trochę z obiegiem powietrza w obudowie.
    U mnie jest extra wiatrak 8cm pod zasilaczem i wyjęte zaślepki FDD z przodu. Przepływ powietrza jest w linii prostej przez procesor, może dlatego nie mam problemów ze stabilnością/przegrzewaniem.

    --
    Informatyka jest nauką doświadczalną.
    Dzięki AI jeszcze bardziej.

  4. jak wyżej , konio 17/11/02 15:39
    u mnie 1.8 chodzi też na boxowskim i nie ma problemu też na BD7II przy nap podniesionym o 10% co w przypadku abita daje okolo 1.58v i jest stabilny z dodatkowym went. w obudowie .
    stawiał bym raczej na pamięci

    1. To nie pamięci , Mademan 17/11/02 18:03
      Procek sie rozgrzewa np. po 3DMarku i zaczyna skakać aż się zawiesza a temperatura dochodzi do 60 a to zadużo

  5. Mint , Dziabo 17/11/02 17:17
    Walnij se Minta choć nie wiem czy będzie pasował pod IV? Jego cena to zaledwie 25zeta a do tego naprawdę chłodzi wporządku. Jest też cichy i mały. Ja se kupiłem coolorfula i żałuje duże to i troszke się grzeje ale mało wydaje szumów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL