Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38

 Dzisiaj przeczytano
 59202 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z predkoscia i zajetscia procesora przez IBM DTLA-307030 , Pieczar 17/11/02 16:01
Mam płytę główną Abit BX133-Raid z konrtolerem HPT370. Podlaczony jest do tego dysk IBM DTLA-307030. Uzywam systemu WinXP z zainstalowanymi najnowszymi sterami do kontorlera (data 2002-01-25). Czas dostepu w HDTach 2.61 wychodzi 14ms. Obciazenie proca to ponad 25%. Nie pamietam dokladnie ale pod Win'98 mialem cos ok. 9ms. Jak to jest u was? (Mam Celerona 633, 512 MB RAM)

  1. moze dtla pada? , Tummi 17/11/02 17:21
    moja nabawila sie 4MB badow w piatek ;-(

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. no cóż , Pieczar 17/11/02 23:07
      , moja badów nie ma na szczęście...
      Ale nie pocieszaj mnie juz tak wiecej.... :))

  2. co do HD Tach , MichuII 18/11/02 00:06
    to pod Win 98 odchaczles "advanced size check"??jezeli nie to wtedy byla mierzona tylko pierwsza partycja i dlatego miales taki dobry czas dostepu,natomiast pod WInXP HD Tach testuje caly twardy dysk (wszystkie partycje ) i dlatego masz gorszy czas dostepu.To samo jest u mnie,takze sie tym nie przejmuj.Co do obciazenia procesora to troszke masz duzo te 25%
    Pozdro
    Michal.B

    Intel i9 9900KF@5GHz
    ASRock Z390 TAICHI
    MSI GTX 1060 6GB
    16GB RAM 3700Mhz

    1. true true , GULIwer 18/11/02 19:49
      BTW wynik zbliżony do mojego (DTLA 307030 na ATA100 VIA 686B) ale jesli chodzi o % to troche przy dużo. Nie mam jak teraz sprawdzic bo wyniki testu kilkunastu dysków paszły jak kiedys zapomiałem zrobic backupu i sformatowałem partycje ale nigdy z włączonym DMA nie miałem wiecej jak 10% i czy to na XP1700 czy Duronie 850Mhz

      I'm only noise on wires

  3. co do driverow , MichuII 18/11/02 00:17
    to tez nie masz najnowszych bo najnowsze sa datowane na 17-10-2002,tazke sciagnij te nowe i zobacz jak bedzie
    http://www.highpoint-tech.com/..._v234_370_372.zip
    Pozdro
    Michal.B

    Intel i9 9900KF@5GHz
    ASRock Z390 TAICHI
    MSI GTX 1060 6GB
    16GB RAM 3700Mhz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL