Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38

 Dzisiaj przeczytano
 59200 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DOOM 3 , Dziabo 17/11/02 17:28
Ściągnąłem. Pliki wejścia to .CFG czym je otworzyć?

  1. cokolwiek , [yureq] 17/11/02 17:37
    dla Ciebie oznacza "plik wejscia" to *.cfg otworzysz chociazby notatnikiem.

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. w konsoli ~ wpisujesz , Menah 17/11/02 18:00
    exec i nazwa pliku .cfg ... mam nadzieje ze o to chodzi

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  3. Ogólnie cholera wie o co mu chodzi, ale jeśli , sebtar 17/11/02 18:44
    o uruchomienie jakiegoś etapu, to robi się to tak - włazisz ~ do konsoli i piszesz:
    map e3/intro (wiadomo)
    map e3/e3_1 (pierwsza mapa)
    map e3/e3_2 (itd.)
    map e3/e3_3
    Plik .cfg można poprawiać Wordpadem lub notatnikiem.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. sprostowanie , Dziabo 17/11/02 20:17
    TO nic niedaje jakiejś zwalone te pliki. Zresztą jak wszystko na Kazie.

  5. Jeszcze raz pomalutku... , Argi 17/11/02 21:53
    Włazisz do katalogu, gdzie masz Dooma. Odpalasz Doom.exe. Leci intro. Teraz tylda, czyli ~. Pojawia sie okienko z miejscem na wpis. I teraz wpisujesz, to co Sebtar Ci podał. Jedno z nich i Enter.
    Pozdrowienia.
    P.S. Jak odpalisz, to poszukaj myków (też przez konsolę) na zmiane konfigu tj. rozdziałki itp.

  6. dokładniej , Dziabo 18/11/02 14:28
    Problem polega na tym, że owy doom.exe jest CFG? Dokładnie są to active_demo1 itd. Wogule nie wchodzą do gry.

  7. Zostaw te cfg w spokoju! , Argi 18/11/02 20:47
    Po rozpakowaniu powinienieś otrzymać katalog Doom III, a w nim plik Doom.exe oraz katalog base z tesztą klamotów (m.in. te Twoje activate_demo ..). Grę odpala Doom.exe, a jak dalej to juz napisałem. Można również uzyskać dostęp poprzez ingerencję w pliki .cfg, ale najprościej jest tak, jak napisałem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL