Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38

 Dzisiaj przeczytano
 59359 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kupno łyżew - macie może jakieś wskazówki? , pachura 18/11/02 00:49
Cześć,

Chcę sobie kupić łyżwy, bo mam dość wypożyczania starych, tępych, niedopasowanych i śmierdzących egzemplarzy...

Pytanie: czy dobrze zrobię idąc do supermarketu i biorąc parę pierwszych lepszych hokejówek za jakieś 100 złotych? Nie zamierzam występować w NHL ;))), chcę sobie tylko rekreacyjnie pojeździć jak na rolkach latem.

Wiem że tanie rolki i rowery z supermarketów to totalne badziewie, ale - nie wiem dlaczego!? - wydaje mi się że akurat łyżwy będą OK. A może się mylę? Pomożcie!

  1. jeżdżę często to może coś doradzę :) , Maverick 18/11/02 01:15
    polecam raczej dołożyć drugą stówkę i cieszyć się jeżdżeniem na łyżwach Bauer'a lub czeskich Botas'ach. tydzień temu kupiłem w czechach Bauery Impact 100 za koło 200złotek (już po odliczeniu tax free) Jazda na maxa :) różnica jest.
    nie polecam plastików supermarketowych chociażby z tego względu, że ciężko znaleźć punkt w którym zrobią Ci szlif. mają szlifiery fajne ale nie ma takich uchwytów (mam kolegę który się tym zajmuje także wiadomość z pierwszej ręki)
    u nas takie fajowe hokejówy zaczynają się od 200-250 zetek.
    a BTW.. widziałem świetne łyżwy KOHO ale cena także świetna była 4600 koron czeskich = ok. 650 złotych :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL