Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1940 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na dobry poczatek tygodnia - joke , capri 18/11/02 09:52
Wchodzi murzyn do warzywniaka. Podchodzi do sprzedawcy i wyraznie
czegos szuka wsród rozlozonego towaru. W koncu pokazuje na banany. Bierze je
do reki, pokazuje je sprzedawcy, spogladajac lekcewazacym wzrokim i pyta:
* Co to ma byc
* Sprzedawca troche zdziwiony patrzy na murzyna i gada:
* No jak to co, banany przeciez...
* To?! To maja byc banany?!? Ty czlowieku chyba w zyciu banana nie
widziales U nas w Afryce to mamy takie banany, ze dwóch chlopa je musi
podnosic.
* Sprzedawca sie zirytowal, ale wzruszyl tylko ramionami i patrzy na
murzyna... Ten przeszedl sie po warzywniaku, podniósl pomarancze i gada
z drwiacym usmieszkiem:
* A to niby ma byc pomarancz..?!?
* Tak to jest pomarancza
* U nas w Afryce, to pomarancze sa tak duze jak pilki futbolowe To
co tu sprzedajesz to jakies antylopie wypierdy, a to ?!? wzkazal na arbuza
* co to ma byc ?!
* A to, kurwa jest polski pierdolony zielony groszek !!

Quidquid latine dictum sit,
altum videtur

  1. Rotfl , Chrisu 18/11/02 10:19
    :))

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. bylo [w wersji z japonczykiem] , McKania 18/11/02 14:29
    jw.

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. kania a to nie jest czasem chwyt barowy? , Thadeus 18/11/02 20:04
      to w podpisie? :)

      ...

      1. :)))) , McKania 18/11/02 22:07
        a tak wogole to z cala upierdliwoscia upraszalbym jednak [o ile to mozliwe... mysle, ze jednak mozliwe] o Kanie a nie kanie :)

        pozdr

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. okey okey jakos jak pisze posty to zawsze duze literki m uciekaja , Thadeus 19/11/02 20:53
          <pivo>

          ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL