Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1872 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy zapięcie od wentylatora do celerona II będzie pasować do Athlona XP 1800+ , Miluś 18/11/02 12:38
Czy da sie go po prostu przełożyć i nałożyć na Athlona xp

This is my house!!!

  1. sadze ze tak ... , NimnuL-Redakcja 18/11/02 12:56
    moze najlepiej bedzie jednak jak podasz jakie napiecie było na tym wentylu od CII ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. napięcie? , Miluś 18/11/02 14:17
      a to coś da taka informacja?
      Bo ja nie wiem jakie napięcie

      This is my house!!!

      1. bardziej chodzi mi o zapięcie na podstawce , Miluś 18/11/02 14:18
        czy jest takie same i czy da sie go przypiąć do Athlona

        This is my house!!!

        1. ogolnie , ErAZoR 18/11/02 14:21
          rzecz biorac wiatraki do socket 370 ( celek 2 ) pasuja do socket 462 ( athlon ), jezeli chodzi o zapiecie.
          pozdr.

          IQ 95@133 at 40 %

        2. ;) bo nie zrozumialem ;) , NimnuL-Redakcja 18/11/02 20:15
          zamiast zapiecie przeczytalem napiecie ;))
          Tak - wtyk jest ten sam.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  2. radze nie , banan007 18/11/02 19:33
    osobiscie kupilbym radiator do athlona, z tego wzgledu ze amdeki maja odkryte jadro, zazwyczaj radiatory do celeronow maja pojedynczy zaczep (tylko jeden otwor laczony z podstawka) i przy zakladaniu na amdeki mozna latwo takim radiatorem ukruszyc jadro....
    Radiatory pod amdeki maja potrojny zaczep i przy zakladaniu sila nacisku na jadro jest rownomiernie rozlorzone....

    1. IMHO , mirkrup 18/11/02 21:31
      zapięcie na Athloniki ewoluowało zupełnie niedawno na 3 zaczepy :))

      1. od roku , banan007 19/11/02 19:49
        sa na rynku, tak przynajmniej kojarze...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL