Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1590 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 2000, zamykanie, ATX , Jancio 18/11/02 13:40
Mam pytanie czy jest jakas opcja, ktora nalezy ustawic w Windows 2000 aby komputer sie sam wylaczyl podczas zamykania systemu? Zaznaczam ze instalacja systemu przebiegla prawidlowo, a plyta glowna jest ATX. Podczas zamykanai systemu ukazuje sie monit ze mozna wylaczyc komputer (co nastepuje przez wcisniecie przycisku). Prosilbym o sugestie i propozycje rozwiazania problemu.

  1. Trzeba , Kool@ 18/11/02 13:50
    O ile dobrze pamietam to:
    Panel sterowania / Opcje zasilania / APM i tam zaznaczyc "Wlacz obsluge zaawansowanego zarzadzania energia"

    ...

    1. niestety , GULIwer 19/11/02 01:04
      takie pole jest tylko w XP z wyłączonym ACPI w Win2k bez ACPI tej opcji nie ma :((
      jancio zapewne masz wyłaczone ACPI w biosie. Mozesz spróbować właczyć ale moze (choć nie musi) się system rozsypać. wtedy Windoza juz powinna sie wyłączac poprawnie

      I'm only noise on wires

  2. czasem , walczy 18/11/02 13:54
    jest konieczne włączenie ACPI w biosie, a w menadżerze urządzeń komp musi być widoczny jako "komputer z interfejsem ACPI" a nie "standardowy komputer PC". Dziwne jest to że jest to konieczne tylko na niektórych płytach.

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

  3. Wiec... , Jancio 19/11/02 21:08
    chodzi o komputer celeron300@450 i plyte asus p2b intel440BX i najprawdopodobniej trzeba wlaczyc ACPI. Fakt jest taki ze to nie dla mnie ale mialem sie dowiedziec. Dziekuje uprzejmie za sugestie, jak tylko bedzie to mozliwe to przetestuje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL