Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1584 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP i zawieszanie się systemu , gaber 18/11/02 14:18
Zawiesza mi się Windows XP, jednakże uruchomione procesy działają (np. oglądany film) ale nie mam dostępu do np. zminimalizowanych okienek, menu START. Sprawę załatwia naciśnięcie CTRL+ALT+DEL i wywołanie Menadżera Zadań. Po wyłączeniu Menadżera Zadań system jest "odwieszony", a jedyną wadą jaką udało mi się zauważyć jest brak możliwości przestawiania ikon na pulpicie oraz przenoszenie-kopiowanie za pomocą prawego klawisza myszy. Mój komputer to płyta główna na I815, 512MB RAM (2x128 i 1x256) i Celeron 1,1GHz. System instalowałem już 3 razy i wciąż jest to samo. Kości RAM testowałem programem Memo Test (linuxowy) i są OK.
Podobną przypadłość miałem z Windows NT 4.0 i wówczas pomogło przestawienie kości RAM (ówczesny mój sprzęt to był I430VX, 24MB RAM i P166MMX).

  1. Znam to, pomaga szybki , rafu 18/11/02 16:26
    klikanie klawiszami myszki ;-)

  2. tez tak miałem... , cis-Redakcja 19/11/02 11:28
    ...też mi sie wydawało, że ram jest ok, a był dupnięty...
    Próbowałeś zainstalować ponownie system?

    1. czy na pewno wada RAM? , gaber 19/11/02 19:13
      tak, system instalowalem juz chyba 3 raz (co 30 dni ;), a co do kosci to jak sprawdzic czy sa OK? program ktorego uzywam jak do tej pory wykrywal wszystkie wadliwe kosci wiec chyba jest wiarygodny.
      powinienem powyjmowac poszczegolne kosci i potestowac prace systemu na pojedynczych ale po prawdzie brak mi czasu...

  3. sic , gaber 19/11/02 19:16
    u mnie niestety nie pomaga ;)

  4. pytanie , cis-Redakcja 20/11/02 10:13
    Działał Ci kiedyś choć przez chwilę ten system poprawnie?
    Już kiedyś się spotkałem z taką sytuacjią, że XP nie chciał się zainstalować prawidłowo... znaczy instalował się normalnie -tylko potem świrował.

    1. tak , gaber 20/11/02 14:04
      chodzi normalnie... instaluje tez. ostanio nie mam czasu zeby popracowac sie nad tym zawieszaniem sie ale prawie zawsze zawiesza sie to gdy zgrywam duze pliki z plyt CD-RW na dysk. oczywiscie pliki sie skopiuja ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL