Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7690 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Informacje o userach ( np. IP ) w mailu , Dash 18/11/02 16:08
Mam taki maly problem, ze zawsze gdy wysylam maila to w zrodle jest moje IP oraz nazwa dostawcy internetu. Jak zrobic aby nie bylo ani IP ani tejze nazwy? Kiedys uzywalem do tego celu ghostmailera (uciazliwe) ale dzis juz prawie nie ma serwerow ktore mozna wykorzystac i zawsze moje IP jest podane na tacy. Mam win 98 i OE 5.0 . Czy the Bat! rozwiazalby sprawe? Czy tez musze z providerem zagadac zeby co niecos ukryl? Ponadto jeszcze 1 rzecz : dostaje maile od kilku(?) osob ale podejrzewam ze to jest 1 osoba ktora sobie jaja robi. W zrodlach ich maili jakos sie nie moge ich IP doszukac - moze zle szukam. Jak to sprawdzic?


LPG SUX

  1. zeby swoj ukryc , atay 18/11/02 17:30
    mozesz wysylac ze stron popularnych kont pocztowych jak wp.pl, onet.pl, interia. W nich nie ma Twojego adresu IP, jak ukryć w inny sposób- nie wiem

    _- Atay -_

    1. Nie do końca prawda, z autopsji wiem ze serwer dołacza IP z kompa którego był wysłany , McSlavko 18/11/02 18:06
      chociaz nie zawsze to musi byc IP tego kompa, ostatnio miałem sytuacje która była bardzo nietypowa, a wiec moja kobieta dostawała ( a teraz ja) maile wysyłane niby z interfejsu wp.pl z moim IP, wiec jak sie chce to mozna...... wszystko mozna. Zaznaczam ze to nie ja wysyłałem maile ani nie były wysyłane z mojego kompa :)

      Powered by 4x4

    2. tam też będzie adres ip... , XTC 18/11/02 18:10
      spójrz w archiwum - dyskusja moja, Druzil'a i Holka...

      Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL