Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11872 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[CDI] i modem na USB , no13 19/11/02 11:27
Witam,
Zakupiłem sobie "modem" USB do isdn-u. Do tej pory miałem cdi. Po podłączeniu tego modemu do skrzynki :) i próbie łączenia wyświelta sie błąd 680 i pisze "...sprawdź czy komputer jest dobrze podłączony do linii tlefonicznej..." (coś podobnego). Nie wiem co jest nie tak, poniwaz drivery i dial up jest dobrze skonfigurowany. Podczas proby polaczenia nie włacza sie rzadna dioda na skrzynce. Kabel sieciowy z modemu do skrzynki jest OK (bo sprawdzalem tez na innym i bylo to samo). Pod spodem skrzynki mam powłączane wszystko na ON.

Iron Maiden

  1. A wiec , Yankes 19/11/02 19:07
    nie napisales zbyt szczegolowo, ale krotko cos odpowiem - po pierwsze diody na NT1 beda zgaszone - all ma isc przez wyjscie S, czyli niezaleznie od wbudowanego 'modemu' ISDN - i tu pytanie - napisz dokladnie jak podpiales all - sorry ze glupio napisze, ale powinienes wyjac RS-232, USB ISDN wpiac do USB w kompie po uprzednim zalaczeniu USB w biosie plyty glownej ;););), RJ-45 powinno isc od USB ISDN'a do dowolnego wejscia S na zakonczeniu NT1... Powiedz jak masz i jesli bylo inaczej niz napisalem to czy moje rady pomogly ;))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL