Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11812 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwny problem(?) z gf4 4200 , Druzil 19/11/02 15:31
Mam od niedawna Nvidie i nie wiem czy to normalne.
Mianowicie mam pare gierek w ktorych mrygaja textury (napewno nie powinny), co dziwne mrygaja zawsze te same, niezaleznie od tego czy karta jest nadtaktowana czy nie. Wystarczy zblizyc sie do tej tekstury i przestaje mrygrac, albo zmienic delikatnie kąt patrzenia. Na początku myslałem ze moze przegiąłem z przetaktowaniem i teraz pamięć daje ciała, ale gdyby tak było to mrugałby za każdym razem inne textury. Problem nie jest nagminny i nie pojawia sie we wszystkich testowanych gierkach (testowałem Microsoft Rally Challenge i RedShark) co dziwniejsze zawsze mrugającą texturą jest drzewko.
Moze sie czepiam ale ciekawi mnie czy macie ten sam objaw.

  1. i jeszcze , Druzil 19/11/02 15:41
    Zmniejszylem taktowanie pamięci do minimum (ok. 440) i tez jest to samo.

  2. wyglada na to , bajbusek 19/11/02 18:36
    ze gdzies w detkach masz Zbuffer wylaczony - poszukaj - jezeli to nie to - pytanie: w 3Dmarku 2K1 tez masz ten problem ???
    To moze byc klopot z innymi podzespolami - np. plyta glowna, slaby zasilacz etc...

    1. nie w d3marku nie ma zadnych artefaktow , Druzil 19/11/02 19:25
      Reszta podzespołow jest na 100% sprawne. Sprawdze ten zbufor.
      Dla mnie to problem renderingu (moze inne drivery?)

      1. Czym tweakowac gf4 ? ale zeby działało z nowymi driverami , Druzil 19/11/02 19:36
        Bo standardowo nie mam nigdzie mozliwosci zmiany zbufora

        1. NVHardPage... , obiwan 19/11/02 21:21
          dziala z nowymi detkami.

          ...and justice for all

          1. dzieki , Druzil 20/11/02 08:16
            Nie wiesz przypadkiem czy jest jakas strona w sieci traktujaca ogolnie o nvidi + board (cos na wzor rage3d dla radeona)
            ?

            heyka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL