Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11894 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

bardzo dziwna sprawa - siec WinXP --- Win Milennium , josh 19/11/02 16:27
hej
-----na poczatek podsumowanie----
-----potem cala historia :-) -------
mam siec MSN pomiedzy WinXP a WinME
1) siadam przy kompie WinXP i plik kopiuje sie 8 min (wykorzystanie 14-18% lacza 100Mbit/s)
2) siadam przy kompie WinME i taki sam plik - 3,5 min (30-35%lacza)

CO TO MA ZNACZYC? dlaczego WinXP kopiuje przez siec 2x wolniej niz WinME?
dodam, ze testopwalem z wlaczonym jak i wylaczonym QoS w WinXP

---------------ok, a teraz poczatek :-)---------------------
dzisiaj w ramach experymentow wywalilem z mojego serwera linuxa i zainstalowalem windowsa Milennium.

chodzilo o sprawdzenie, dlaczego kopiowanie 700MB pliku z linuxa na windowsaXP trwa 8-10 minut.
wiec zainstalowalem tego Millenium, i kopiuje... 700MB idzie idzie i wylicza 8 minut, paterze na wykorzystanie lacza - podaje 15-18% ze 100Mbit/s

ale CO SIE DZIEJE???

jak to samo kopiuje, ale z maszyny Windowsa millenium to ten sam plik idzie 3,5 minuty zamiast 8!!!!!!!

HELP bo zaraz zeswiruje... dopiero vco rozwizalem problem obslugi UDMA przez kretynskiego 430TX z biosem z polowy 1998 roku a tu kolejny problem...

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL