Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Robek 05:14
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16

 Dzisiaj przeczytano
 17574 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opinie na temat monitora... , akslow 19/11/02 21:17
Samsung SM955DF. Prosze o wszelkie materialy dotyczace tego monitora i wasze opinie. Dzieki.

  1. moja opinia.. , pachus 19/11/02 21:55
    nigdy wiecej LG i Szajsunga ! Dla mnie to kompletna klapa.
    U siebie mam 700IFT - cos mu wkolko pada elektronika.
    LG Flatron to ten sam kineskop ale gorsze parametry.

    1. zgadzam sie z Kolegą !!! , Zryty_Berecik 19/11/02 22:07
      z szajsungami nie mialem do czynienia ale ludzie narzkaja
      a z LG miałem i przewaznie pada im ostrość na brzegach...........
      ogolnie niepolecam ani tego ani tego
      samsung i LG to sprzet dla mas
      robią wszystko !!!!!

  2. Mam LG 915ft+ , P_M_ 19/11/02 22:47
    Ma ładny obraz. Możłiwe, że mam chody w LGE, bo miałem u siebie z 9 różnych podzespołów, a teraz mają je po mnie moi młodsi bracia i nikt nie narzeka. Zapodaj coś sprawdzonego jeśli się wachasz. Coś z Neca byłoby OK i w znośnej cenie.
    Moja rodzinka sparzyła się trochę na samsungach. Dlatego polecam Neca dla świętego spokoju.

  3. ten , mirkrup 20/11/02 01:21
    model dla zwykłego śmiertelnika jest całkiem dobry.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL