Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Robek 05:14
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16

 Dzisiaj przeczytano
 17545 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacze ATX , ulan 20/11/02 00:57
tak się zastanawiam na kupnem nowgo, mocniejszego zasilacza.
W ofercie komputronika zainteresowały mnie dwa i nie weim, który ew. lepiej kupić. Czy noname 400 W (za 122 zł) link do niego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1867 , czy zasilacz 350 W hunt keya za 205 zł link http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2527 .
Jak myslicie co kupic słabszy (teoretycznie) markowy, czy silniejszy (też teoretyczne) noname?

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. żaden , mirkrup 20/11/02 01:19
    z powyższych - spróbuj znaleźć Enermax'a.

    1. a fortrony ? podobniez tez dobre ... , Tiamat 20/11/02 04:38
      mozliwe, ze sam niedlugo bede musial wymienic (lub dolozyc drugi - w bg tower sie 2 zmieszcza) wiec watek mnie interesuje :) .

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

  2. mirkrup , Bueno 20/11/02 01:29
    dlaczego nie HuntKey ?

    Bueno (N-Force 2 Fan).

  3. moge takie zasilacze zalatwic za troche mniejsze pieniadze , McKania 20/11/02 20:19
    jabys byl zainteresowany, to prosze o kontakt na priv [tylko napisz od razu, co dokladnie Cie interesuje]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. To są narazie rozważania , ulan 20/11/02 21:55
      i marzenia, jeżeli będę kupował to dopiero gdzieś po 10 grudnia (maja u mnie w firmie płacić nagrody, czyli narazie pisane palcem na piasku). Niestety takie sa teraz realia (porażający brak kasy).Ale gdyby co czy mozna się wtedy do ciebie :-).

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. rozwazaj, rozwazaj :) , McKania 20/11/02 22:30
        mi tam za bardzo na tym nie zalezy, bo i tak nic na tym nie zarabiam - ale jakby co, to chetnie pomoge

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. Ok. , ulan 20/11/02 23:03
          mam nadzieje na przypływ kasy w okolicach 10.12.

          pozdr. ułan vel ulan
          "Uwielbiam zapach napalmu
          o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL