 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22771 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Mam małe pytanko odnośnie IE... , admin2002 20/11/02 11:24 Od pewnego czasu mam mały problem z Internet Explorerem, mianowicie nie działa mi funkcja "pokaż źródło" klikam na nią i nic.
I "zapisz obraz jako" zapisać mogę tylko obraz jako BMP a zawsze mogłem jako JPG.
Nie wiem co poprzestawiać i gdzie poprzestawiać żeby to dobrze chodziło???
Za poradę byłbym wdzięczny
Acha, IE to wersja 6.0.2600.0000
pzdr.DarekGG: 1127441 - moze pomoze , atay 20/11/02 15:48
Panel Sterowania/Dodaj-Usun/IE/Napraw
tak strzelam jeśli jeszcze nie próbowałeś_- Atay -_ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|