 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22623 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Tweak XP , Kllaymenn 20/11/02 14:54 Czy oplaca sie robic za pomoca Tweak XP dostrajanie systemu na podstawie karty graficznej, albo konkretnego procesora lub korzystac z kreatora automatycznie optymalizujacego system? Wysztkie wyzej wymienione opcje znalazlem w module Dostrajanie...Spanish Harlem - opłaca się , synth 20/11/02 18:37
więcej znajdziesz na www.xpvortal.prv.pl[Duron1,2Ghz.512Sdram.Gf2Ti]
[K7VZA.SBLive1024.PixelviewTV]
[2x40Gb.CDRW.DVD.Neo+ i ... ;-)] |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|