 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22434 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem ikony w WINXP , fatal 20/11/02 20:38 Jak w XP-ku nakazać systemowi, aby wyświetlał mi ikony w 16bit kolorze? Bo są one jakiechś "nietypowe" tzn. brzydkie (256) kolorów? Było wporzo, ale coś się stało (nie wiem co), bo paletę kolorów mam ustawoną na 16bit, a ikony wyświetla mi w 256????Nikt nie jest samotnym mając ......
gumową kaczuszkę ;) - mozesz sprobowac , Paolo 21/11/02 12:26
odznaczyc i zaznaczyc opcje we wlasciwosciach desktop:
wyswietlaj ikony uzywajac hi-color (nazwa cos w podobie, nie psze dokladnie), a nastepnie zrestartowac kompa. Powinno pomocZycie jest jak pudelko czekoladek.
Ngdy nie wiesz na co trafisz :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|