Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31565 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacją Euro Plus + - czyżby wina sis-a 735? , Rpg 21/11/02 21:08
Witam!
Problem jest następujący. Kumpel przy próbie instalacji Euro Plus + otrzymuje następujący komunikat: "Insufficient memory or disk space" Dalej winda pokazuje jakiś komunikat Bootstrp....coś tam i na tym kończy się instalacja w/w programu w zasadzie nawet nie rozpoczynając się.
Sprzęt na którym to się dzieje jest następujący: D 1.2 na ECS k7s5a (sis 735), ram 128mb, gf2mx200, dysior WD 40/ 5400, monitorek Olivetti 17' biegający na standardowych sterach spod windy.
Całość pod kontrolą W98SE. Direct X 8.1. Nie wiem czy pominąłem coś istotnego...

Spotkał się ktoś z was może z takim problemem?
Próbowałem Windę reinstalować. Nic. Błędów żadnych nie ma na dysku, konfliktów sprzętowych też sys nie melduje. Nie mam pojęcia co może powodować opisany problem. Czyżby chipset sis-a miał problemy podobne jak swojego czasu procki Cyrix'a?
Nadmieniam, że problem występuje tylko przy instalu Euro Plusa.
Poza tym wszystko działa ok.
Pomóżcie mi proszę, bo spać po nocach nie mogę, cały czas myśląc nad rozwiązaniem :)))

Ale ło so chozi???

  1. jaki windows???? , yeger 21/11/02 21:13
    to nie koniecznie plyta moze byc windows. Starego instalatora ni jak odpalic na windzie ikspe a nie wiem jak na w2k.
    Najlepiej ze stronki http://www.ydp.com.pl/serwis/reward/europlus.htm pociagnij sobie najnowsiejsiejszego instalatora i bedzie okil

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

    1. chyba cos przeoczylem , yeger 21/11/02 21:14
      chyba nie dokladnie czytalem posta. Sorry. Ale i tak sciagnij tego nowego instalatora. Moze to pomoze

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

  2. moze za maly swap? , bartek_mi 21/11/02 21:39
    j.w.

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. System , Rpg 21/11/02 22:28
      System sam przydziela swapa. Nie jest ustawiona stała wielkosc...

      Ale ło so chozi???

  3. Na pewno nie sis... , SpeedyX 21/11/02 23:10
    bo kolega ma E+ i używa. Oryginalnego.
    Swoją drogą to strasznie się namęczyłem żeby to skopiować tak żeby działało...

    Proud Opera User

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL