Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36522 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Okipage 12i/n i wew. sieciówka , GULIwer 22/11/02 01:27
Czy udało się komuś zmusić ją do pracy ??? Pod jakim systemem i jakim progzem znalazł ją w sieci ?? I jakim kablem ją podłączyc do HUBa 1 do 1 czy cross. Niestety w manualu są szczątkowe informacje, nawet nie ma podane jak zmienić IP :(((, ale juz zostało to znalezione :))
dzięki za wszelkie porady

I'm only noise on wires

  1. działa pod Windami , Bobasek 22/11/02 08:04
    na 9x używam HP JetAdmina aby dodać port TCP/IP
    w 2000/XP mozesz dodać w systemie
    zaś kabelek to zwykły 1/1 (przeca to jest zwykła sieciówka)

    no comment

    1. THX , GULIwer 22/11/02 11:13
      przekaże tą informacje dalej (bo to nie mój problem) Jakby co czy mozna sie do ciebie na maila odezwać jakby nie chciało chodzić ????
      mam pytanko czy mzoesz ją zpingować ???

      I'm only noise on wires

      1. jasne ze tak na obydwa pytania , Bobasek 22/11/02 13:33
        przeca mówie, że to zwykła sieciówka (tylko trochu droga),
        adres IP, maske i Gateway'a się ustawia z panelu (trza dużo poklikać, bo przycisków mało)

        no comment

        1. no to mamy , GULIwer 22/11/02 14:42
          skopaną sieciówke bo nie można zapingować jej a maska i IP ustawieone prawidłowo. Koleżanka się zmartwi bo takie rozwiaznaie bardzo ułatwiłoby jej prace :(( Co najdziewniejsze na HUBie pali sie LINK
          No nic jakby co odezwe się. Aha mógłbyc podać adres bo w informacjach masz "użytkownik nie życzy sobie, aby był on udostępniany publicznie"

          I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL