Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33

 Dzisiaj przeczytano
 40609 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

512 czy 640 RAM??? , Matti 23/11/02 00:48
Kupiłem ostatnio kastke 512 SDR , a pracowałem na 128 SDR. I pytanko: czy lepiej wyjąć 128 i pracowac na 512 (7 ns) czy dolozyc do tych 128 (niejakiego m.tec - maja z 1,5 roku) zeby miec 640 MB ???

  1. najlepiej... , Holek 23/11/02 01:07
    wloz te 128 SDR i wyslij do mnie poczta, podam adres z przyjemnoscia ;)

    a tak powaznie...
    jesli masz w2k to w menadzerze zadan masz zakladke "wydajnosc" a tam ramke "pamiec zadeklarowana" i zmienna "szczyt" - okresla ona ile Twoj Win ugryzl max ramu - tego z pliku wymiany i kostek.

    Popracuj troche, pograj, possaj pliki, pokopiuj cos i zajrzyj ile tam bylo tego "szczytu". Ew. wylacz plik wymiany (mi na 384 starcza plik 256 co w sumie daje 640 i jeszcze nie udalo mi sie tego osiagnac, mimo owartych kilku drobnych grafik w corelu, pajaczka, wielu programow etc.)

    a zreszta jesli chodzi o RAM to im wiecej tym lepiej i jesli nawet konfiguracja 512+128 nieco zwalnia to beda to raczej wartosci sladowe w porownaniu do przyspieszenia, ktore uzykasz gdy zajetosc pamieci przekroczy te 512 i zacznie czesac HDD w poszukiwaniu dodatkowego miejsca...

    "...here I am on The Road again..."

  2. nie wiem czy ci płyta , Babek 23/11/02 08:01
    obsłuży kość 512 i 128 ? ale kto wie. Np microstar Kt7 pro2 ine obsługuje 64 i 256, CHyba ze pech cchiałdiwe pamięci się nie lubiły bardzo.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL