Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 49214 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GF4 ,opcja clone,detki z serii 4.xx i brak wyswietlanych filmow na Tv , robert71 24/11/02 11:07
Po zaznaczeniu opcji clone w zakladce driverow mamy taki sam obraz na monitorze i Tv z tym ze okienko playera video ma czarne tlo i nie ma na nim nic (filmu) .Zaznaczam ze stery z serii 3.xx pozbawione sa tej "wady" i na nich wsio spox .

Czy ktos juz sie w to bawil ? Jak to zrobic zeby lecial film na Tv ? Moge uzywac starszych driverow ,ale sa duzo mniej wydajne w 3d .

*** ********** *** ** ******* *******.

  1. a to nie jest wina kodeków? , Maverick 24/11/02 11:19
    chyba po dograniu kodeków powinno śmigać ale jak mówisz że na 3xx było ok...

    1. jakich kodekow ? divx ? , robert71 24/11/02 11:30
      przeciez one sa ,bo mam clon obrazu monitora na Tv,z tym ze na monitorze widac film a na Tv juz nie (czarny obraz w playerze) .

      *** ********** *** ** ******* *******.

      1. mam to samo , m4j573r 24/11/02 11:40
        tyle ze od czasu do czasu. wqrza to niesamowicie. zauwazylem ze pomoglo ponowne przeinstalowanie codecow. zainstalowalem DivXPack'a (3.11SBC 4.12 5.02 + DivX Audio wszytsko w jednej instalce) i dziala jak narazie. Jak zainstalowalem OGG'a to znowu sie posypalo musialem ponownie zainstalowac DivX'a aby chodzilo znowu. troche to dziwne. http://majster.civ.pl/DivXPack_5_02-008.exe

        Pozdrawiam m4j573r
        .:<GaDu-GaDu: 33234>:.

  2. hmm , zylka 24/11/02 12:27
    ja połowicznie rozwiązałem problem, jak chce oglądać film na tv to ustawiam jako ekran podstawowy i film leci na tv ale zato nie widać go na monitorze.

  3. moim zdaniem , resmedia 24/11/02 16:12
    dętki 40.xx są skopane - mam GF3 i nie mam wogóle obrazu na TV, na niższych (31.00) wszystko jest OK.

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL