Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54233 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacz Codegena :> , Mademan 24/11/02 20:04
Czy to normalne żeny napięcia wskazywane przez Fan Speed-a były tak zmniejszone :
-12 jest -8.58
-5 jest -3.04
pozostałe są w normie Niewiem czy to tak ma być czy mój "kochany" Codegen 300W PIV jest aż tak "świetny"

  1. na 100% , Chrisu 24/11/02 20:05
    coś nie tak z odczytem wartości napięć...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. o Codegenach... , Guzman 24/11/02 20:06
    było już niżej, i chociaż nie mam kontaktu z tymi zasilaczami, poniższe posty nie były pocieszające... :(

    AMD 1,33 | 1GB DDR | GF4 Ti4200
    600GB HDD | Gigabyte 7VAXP |
    10,8 Mbps LAN | LCD Sony SDM-X52

  3. tia - Codegen - cudny , SCHREMPF 24/11/02 20:14
    natury. mojego znajomego codegen padl przy wkładaniu wtyczki z gniazdka - ale o dziwo bezpiecznik, który jak sama nazwa wskazuje powinien zareagować nie uczynił tego i dlatego padł transformatorek (ten najmniejszy)

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

    1. W takich zasilaczach bezpiecznik pali się , sebtar 24/11/02 20:43
      jako ostatni :D

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. teraz już wiem :P , SCHREMPF 24/11/02 20:51
        1,2,3

        pozdro

        Uwielbiam ciężką prace ->
        Obserwowac ;P

        1. BTW nie jest to tylko przypadłość , sebtar 24/11/02 21:11
          zasilaczy Codegena, ale spotkałem się z wieloma przypadkami w których w zasilaczu (niekoniecznie od komputera) spaliło się prawie wszystko poza bezpiecznikiem.

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

      2. gwoli ścisłości.. , Maverick 25/11/02 00:11
        bezpiecznik się topi, nie pali. a raczej topi się drucik w środku.

        1. normalne, ale , SCHREMPF 25/11/02 01:09
          chyba nie powiesz w sklepie elektronicznym '' stopił mi się drucik" :P

          ale spoko - wiem co się tam dzieje.

          Pozdro

          Uwielbiam ciężką prace ->
          Obserwowac ;P

          1. :)))) no pewnie :) masz rację , Maverick 25/11/02 01:47
            niektóre rzeczy inaczej się nazywa ;-) to było takie wieczorne przyczepianko do słówek ;-)

        2. A i tak wszyscy mówią że , sebtar 25/11/02 07:05
          "kory mi wywaliło" :)

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

  4. To chyba Speed Fan , Mademan 24/11/02 20:19
    teraz dopiero zajżałem do Biosu i tam niema takich wartości jak -12 i -5 chyba Speed Fan se je wygenerował :). Swoją drogą chyba potrzebne jest zasilanie naprzemienne więc nic już nierozumiem :D

  5. moze masz starą wersję , Babek 24/11/02 20:42
    speedfana najnowsza to chyba 4.07, ale jak masz nową płytę np na KT 400 co całkiem możliwe ze źle obsługuje ją

  6. Najprosciej wez miernik do reki , Piapia 25/11/02 00:12
    i zmierz wartosci napiec. Ja tez myslalem ze jest cos nie tak bo program pokazywal zamista 12 z mala odchylke to bylo prawie 13. Ale po sprawdzeniu miernikiem mam rowniutko 12 V. Przetworniki sa kiepskie jakosci:-)

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL