Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54248 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PIII i GF4Ti? , Hokum 24/11/02 21:36
Mam PIII 650@800, GF2GTS@200/380, BIV, SB LIVE!, 512 RAM. Chciałbym zmodernizować sprzęt a nie mam za dużo kaski :)) Zastanawiam się czy lepiej zmienić grafe na GF4Ti czy zostawić grafe a w to miejsce zapodać jakiegoś Athlona+płytka+256 DDR. Co prawda drożej to wyjdzie, ale później zawsze moge mocniejszego procka dorzucić, a grafe to sobie zmienie na wiosne, jak GF FX wejdzie to GF4 stanieje. Napiszcie czy dobrze kombinuje czy może macie jakieś inne sugestie??
Pozdrowionka.

  1. Dobrze kombinujesz - olej , sebtar 24/11/02 22:03
    GF4 i kup proca/płytę itd. A potem sobie dopiero kartę kupisz, do DOOMa 3 i tak GF4 bedzie za cienki ;D

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. aha... , Karas 24/11/02 23:50
    ...zgadzam sie z sebtarem. Nie ma co sie teraz pakowac w nowa karte graficzna jezeli nie masz porzadnego proca i pamieci. Dla przykladu ostatnio poradzilem kumplowi ,ktory akurat mial okazje cos dolozyc do kompa zmiane celka 900 na AXP1600+ i abita KX333 i jest bardzo zadowolony. Ma rowniez GF2Ti i wszystkie gry mu chodza plynnie. A co do Doom3 to mysle ze GF4 bedzie minimum ,zeby grac w detalach na high nie mowiac o tych ultra (GF FX).

    Conspiracy Theory...

  3. Ja też wolałbym , scheryf1 25/11/02 00:01
    w takiej sytuacji zainwestować w płytkę, procka i DDR, a przypuszczam, że GF4 sporo stanieje za jakieś 3-4 miesiące.

    Dobrze jest, ale w łeb sobie jeszcze
    strzelać nie należy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL