Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60853 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ati 8500, tvout i sblive , none 25/11/02 20:04
zaczelo sie od zainstalowania sterow 6200 pod xp. oczywisci smartgart powylaczal mi wszystkie opcje :) w koncu udalo mi sie uruchomic agp i fw. nastepnie poszlo tv-out - mialem tylko czarno bialy obraz - przy przelotce svideo-chinch 4 pinowej (na 7 pinowej jest ok). przy kolejnej zmiane trybu pal (szukalem innego niz pal-d) przestal grac sblive (kompletnie bez tvoutea tez). Mam juz dosc - bo im wiecej grzebie tym coraz mniej mi dziala w kompie.

Ma ktos jakis pomysl jak na ati8500 uruchomic tvout w kolorze na przejsciowce 4 pinowej?
Drugie pytanie - co moglo sie stac z moim sblivem?

-----------------------
.none

  1. co do przejsciowki , MayheM 26/11/02 08:22
    to mam ten sam problem. I niestety czeka mnie zrywanie starego okablowania. Ati dolacza swoja 6-pinowa przejsciowke, w ktorej najwyrazniej jeden ze srodkowych dwoch pinow jest w uzyciu. Bo zaloze sie ze Twoja przejsciowka ma tylko po dwa zewnetrzne piny, jak i moja.
    Co do LIVE'a - nie mam pojecia...
    Ale u mnie jest tez taki sam problem: czym chce wiecej od kompa, tym on bardziej sie "cofa w rozwoju"....
    Pozd

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL