Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60841 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus czy Gigabyte , a jaka grafa??? , -=Andrew=- 25/11/02 22:03
Hej , mam pytanie :
1. - jaki chipset i jaka plyta glowna asusa jest 'najlepsza' a moze jednak gigabyte? interesuja mnie plyty pod P4 i w przedziale cenowym do 800zl...prosze o pomoc...jaka plyte wiec powinienem kupic?
2. - Ktora karta graf. jest lepsza :) (wiem ze glupie pytanie ale naprawde nie moge sie zdecydowac...napiszcie jakies opinie co uwazacie itp.) no wiec Asus V8420 GF4 Ti 4200 64mb czy Gainward 650 GS o takim samym ukladzie graf. i taka sama iloscia pamieci..
  1. he he , Lucyfer 25/11/02 22:13
    Proponuje ASUS

    Lucyfer

  2. jeśli taki masz wybór , Birdman 25/11/02 22:19
    to bierz mb asusa i grafe gainwarda

    ping?

  3. okejj , -=Andrew=- 25/11/02 22:32
    ok ale jaka plyte i na jakim chipsecie , wydaje mi sie najlepszy by byl intelowski....tylko ktory ......?

    1. ano naprzyklad jak jush Ci radzą ASUSA: , Mackie Messer 25/11/02 22:42
      Asus P4PE (i845PE) 770,- ; Asus P4B533 (i845E) 620,- . Cenny z WuGieKa, obie wersje bez wodotrysków. Sa jeszcze takie same z takimi bajerami jak RAID, FIRE WIRE, S-ATA. Po

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

  4. okej dzieki , czyli jednak intel jest 'better' niz VIA czy SiS? , -=Andrew=- 25/11/02 22:51
    tak myslalem wlasnie...ale ze nie siedze w kompach duzo wiec za bardzo sie nieznam i wolalem zasiegnac opini ,jakby urzotkownicy plyty asus'a i kart grafiki asusa czy gainwarda mogli sie wypowiedziec na temat ' jak sie spruje sprzet' by by fajnie :)
    pozdrawiam

  5. MOim zdaniem Asus ... , NimnuL-Redakcja 26/11/02 08:48
    ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. ja bym wzial plyte Asusa na 845PE, , Venom79 26/11/02 09:29
    a co do grafiki to nie mam z tymi kartami doswiadczen, dlatego osobiscie to kierowalbym sie cena - jak porownywalna, to tez asus.
    pozdr.

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  7. polecam testy układów na... , Feblo 26/11/02 09:37
    http://www.benchmark.pl/
    Stoję przed dokładnie takim samym wyborem jak Ty, więc biorę szybkie korepetycje ;)
    A kartę polecam ASUSa, ja biorę taką, bo mam okulary 3D i jeśli choć trochę grasz, to... miodzio!

    Feblo

    Wuj Mat w podróży ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL