Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60872 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hej wszystkim , borysfikus 26/11/02 00:08
Witam. Jestem nowy. Pozdrawiam
  1. Witaj, , Mackie Messer 26/11/02 00:14
    milego "korzystania" z boarda. Na poczatek http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=faq


    Pozdrawiam, Mackie

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. łelkom , Fantomas 26/11/02 00:15
    faq ...... :))))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  3. witam , GULIwer 26/11/02 00:48
    że się posile archiwum ""Tu krzyżak, mam jedną muchę""
    czyzby modem, jeśli tak to współczuje i udaj sie do NimnuLa po porady jak korzystać z boarda i nie zbankrutować :))
    No łądnie już ponad 7000 zarejstrowanych fiu fiu jakby to powiedział Ćwirek ;))

    I'm only noise on wires

    1. ja rowniez witam kolege... , Holek 26/11/02 02:20
      GULIwer... pomyleczka...

      zarejestrowany user to raczej u= w tym stringu i kolega jest... 4938 wiec brakuje troche to 5000... zreszta jesli sie myle to DYD or Kilgor poprawi ;)

      "...here I am on The Road again..."

      1. mój bład , GULIwer 26/11/02 14:11
        nie spojżałem na siebie wszak moja liczba to 3 3 9 a nie jakis ed80 :) a "" "" copyright Agnes

        I'm only noise on wires

        1. hihi... , Holek 26/11/02 14:56
          ale sie przyczepie...
          "spojrzalem" ;)

          a o co chodzi z tymi copyrightami od Agnes?

          "...here I am on The Road again..."

          1. o muchy , Agnes 26/11/02 17:35
            raz dwa trzy, autostopowicz patrzy :)))

            Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
            Fizyk, a to jego Meta...

          2. dzięki , GULIwer 26/11/02 19:04
            a ja "spojzałem" chyba zawsze pisze bo se w mysli odmieniam spoglądać :))) No teraz juz nie powinno być wpadki. SPOJRZAŁEM i zobaczyłem że jestem omylny :))
            a "" "" wpisz w wyszukiwarke "autostopowicz" poprostu piekne tam sie nie podpisałem bo sie pod joke'ami nie podpisuje ale ubaw miałem nieziemski ^______^ Prawko > samochód oblepiony naklejkami z CMR czy NFS i jazda :)))

            I'm only noise on wires

  4. Hej , McSet 26/11/02 00:52
    cześć i czołem ;)

    lol @ Guliwer ;)

    --
    what's goin' on fails to concern me

  5. Helloł , MeloN 26/11/02 01:39
    hoł hoł hoł Merry Hrismas jak to mówi św. Mikołaj ):->

    Ptysiu mój, ja cię kocham szalenie,
    lecz jestem leniem, Więc proszę,
    sama wróć.

  6. siema , Zryty_Berecik 26/11/02 07:45
    sz :)
    Witamy

  7. Helo helo helo WITKA :)) , MMajchrowski 26/11/02 08:02
    tu tez WITKA !!!

    Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
    RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
    --=M@jcheR=--

  8. bry. , PrzeM 26/11/02 08:16
    czy znaki?

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  9. wiiiitaaaj wodzu ... , NimnuL-Redakcja 26/11/02 08:47
    ;))))))))))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  10. dzień dobry!! , sekrecik 26/11/02 09:09
    dobra rada - czytaj archiwum :-))

    :-) sekrecik

    1. a ja jak zwykle :) , falcon 26/11/02 13:01
      chyba się nie gniewasz :)
      pozdro afkors dla new kolegi - FAQ ruless!!!

      http://community.webshots.com/
      user/sokolr_blackfalcon

      1. cała przyjemność , sekrecik 26/11/02 13:42
        po mojej stronie :-)))

        :-) sekrecik

  11. witamy witamy ;-) , Maverick 26/11/02 09:28
    jw.

  12. hejka Boris:) , Iza WGK 26/11/02 10:46
    ja tez sie przywitam <piwo> :)

    How fortunate the man with none ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL