Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60840 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] jaka siec tylko do SMS'ów ? , SebeKK 26/11/02 08:48
Pop, Simplus czy Tiktak ?
Wiem ze juz było wałkowane ale chyba nie pod tym kątem, bo nie znalażłem w archiwum,
Chodzi o to ze tylko i wyłacznie do wysyłania smsów, gdzie wyjdzie najtaniej ?

Acha, Era kiedy miala takie cos ze jak zostawało 10zł na koncie to jakas baba gadała ze "zostało tyle i tyle na koncie i taratarata" i chyba ponizej tej kwoty nie mozna było wyslylac sms'ów. Czy juz to skasowali ?

2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
REG/R9800PRO/TURTE BEACH
SC/

  1. TakTak , NimnuL-Redakcja 26/11/02 08:56
    z taryfa SMSFan i wszedzie o kazdej porze masz za SMS 0,29zł .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. oki , SebeKK 26/11/02 10:19
      a jak zostanie mi np3 zł na koncie to tez bede mogl je wykozystac na smsy ?

      2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
      REG/R9800PRO/TURTE BEACH
      SC/

      1. osobiscie nie wiem , NimnuL-Redakcja 26/11/02 11:10
        bo nigdy tak malo nie mialem, ale kumple maja taktak i mowili, ze czasem nawet ponizej 0 maja i wysylaja smsy ... zreszta slyszalem , bo kolega dzwonil na 9898 i tam pani radosnym glosem oznajmila, ze stan konta to -8zł i 47gr czy jakos tak ;))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  2. a ja mowie ze S+ , HcM 26/11/02 11:39
    mozna wybrac taryfe gdzie SMSy nontoper do wszystkich 25gr, do 2ch wybranych z +) grosz taniej. No i bramka webowa o niebo lepsza niz w R

    gg#427427

    1. a ktora to taryfa ? , SebeKK 26/11/02 11:43
      ze non-stop 25 gr, to nie jakas promocja czasami ?
      bo widzialem 25 gr ale w teamplus to bylo w okreslonych godzinach tylko tak tanio

      2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
      REG/R9800PRO/TURTE BEACH
      SC/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL